Leden 2013

.. a tak se to stalo.

29. ledna 2013 v 10:07 | Else Michelle
Včera v tělocviku jsme šli ven na školní zahradu. Byli tam mrzlé koule, které asi prvňácci postavili. Já s K. jsme po nich lozili (jak malí) a K. se na mě díval a já zrovna stoupla na jednu kouli po které jsem uklouzla tak, že se mi zvrtl kotník a hodila hubu na zem. K. říkal, že ta moje noha, že to byl úplně pravej úhel ( hehe ) . Já jsem ležela na zemi chlámala se jak pako. K. mi pomohl vstát a bylo to dobrý. Rozchodila jsem to. Dokonce jsem aji utíkala. Akorát jsem trochu kulhala. Když jsem šla na oběd do školní jídelny (hned po tělocviku), tak mě ta noha strašně bolela. Byla ještě žurnalistika, tak jsem to nějak přežila. Ale dalo se to přežít. Po žurnalistice jsem se nějak dokulhala domů a myslela jsem si, že to mám nějak naražený. Řekla jsem to bráchovi a brácha říkal, že to mám určitě zloemný. Protože mě to vůbec nebolelo, jen když jsem na to stoupla.

Přijela mama z práce. Já ležela na sedačce, nohy nahoře a chlámala se jak pako. Brácha jí řekl, že mám něco s kotníkem. Mama jak mě viděla, tak si myslela, že si z ní děláme srandu. Jenže když jsem ji ukála můj kotník, který byl nafouklý jak pomeranč. Tak zavolala tatovi, aby zavřel obchod a jel nás odvést do nemocnice.

Na chirurgii na informaci nám řekli, že máme jít tam a tam - na urgentní příjem. Čekali jsme jak magoři asi 40 minut. Kolem chodili sestřičky, doktorky, doktoři a nikdo si nás nevšímal. Až potom nám řekla jedna paní, která taky čekala na doktora, že se musíme přihlásit na přijmu pacientů a oni budou informovat doktora. Tak jsme čekali asi 10 minut a potom přišel doktor a poslal nás na rentgen. To bylo rychlý, tak jsme se zase vrátili a zase čekali na doktora. Vzal mě do ordinace a díval se na rentgen. Čekala jsem, že ta noha bude nějaká posunutá, ale vypadalo to normálně. Řekl, že mám vyvrtnutý kotník a nasadil mi ortézu a dal berle. Když jsem vycházela z ordinace, tak jsem na tom neuměla chodit, takže jsem chodila po té noze. Když mě viděla jedna doktorka, která šla okolo, tak nechápala proč mám ty berle, když stejnak chodím po té noze. Smála se mi a říkala, že taky když na tom byla poprvé, tak na tom neuměla chodit. Tak jsem se nějak doplazila do auta a už hurá domů. 2 hodiny strávit v nemocnici.. Grrr. A jinak mám být 2 - 3 týdny doma. Nebo jako, můžu chodit do školy. Ale já s těma berlama neumím chodit ani doma a to ještě k tomu mám jít do školy ? a teď, když je tam 30 cm sněhu ? Eh, ne díky.

Ale v té nemocnici to není jak v Ordinaci v růžové zahradě. Tam jenom vkročíte a už si vás všichni všímají a starají se o vás. Tady v nemocnici je to strašný. Byl tam jeden děda s rozbitou hlavou. Čekali tam asi víc jak půl hodiny a nikdo nic. Říkal, že než si je někdo vezme, tak mu ta krev na hlavě uschne. Hehe, ale je to pravda. Nechápu k čemu tam ti doktoři jsou. Jako kdyby tam měli nějakej vážnej případ a nikdo neměl čas, tak neřeknu. Ale aby tam chodili pořád dokola sem a tam a jenom odemýkali a zamýkali dveře a bavili se s ostatníma doktorama a přitom tam čeká několiv lidí? Grr.


Photographs - ZOO

10. ledna 2013 v 20:00 | Else Michelle |  Photographs
Promiňte, dlouho jsem nepsala. Já vlastně ani moc nemám čas. Teda mám čas, ale píšu si nonstop s kámošem a na blog zapomínám. I am sorry! Ale už plánuju články, takže aktivita se zvýší :')

Teď vám tu zase přináším "kolekci" fotek. Tentokrát ze ZOO. Fotila jsem to o prázdninách v létě. To mi taťka poprvé půjčil zrcadlovku, tak jsem se učila.
PS: Je to semnou nějaký divný. Vždycky jsem chodila na blog denně a obíhala oblíbené blogy každý den. A teď? Je to semnou špatný :D Přestávám být na blogu závislá :D . Ups.

Photographs - Eye & Sky

6. ledna 2013 v 13:20 | Else Michelle |  Photographs
Pokoušela jsem se vyfotit mé oko. Tady je výsledek. Hehe.


Kouknu z okna a tam tohle. Wow.